• Рекламна медіа-кампанія. Інформація про Ярмарок розміщується у спеціалізованих виданнях міста, що працюють у сфері працевлаштування, на Інтернет-порталах, і в інших ЗМІ - інформаційних партнерах Ярмарку.
  • Інформаційна кампанія у ВНЗ міста. До участі у Ярмарку залучаються студенти випускних курсів всіх 11 факультетів, які навчаються в найбільшому технічному ВНЗ півдня України - Одеському національному політехнічному університеті. Також надсилаються запрошення до всіх ВНЗ Одеси, в т.ч. до академії зв'язку, університету ім.Мечникова, академії будівництва та архітектури, економічного університету, юридичної академії, морського університету, харчової академії, екологічного університету та ін.
  • Друкована продукція. Для проведення Ярмарку виготовляються:

а) Каталог учасника з інформацією про Ярмарок, компанії-учасників, організаторів та партнерів;

б) Плакати-запрошення на Ярмарок;

в) Флаєри-запрошення на Ярмарок;

г) Програма Ярмарку зі списком учасників та розкладом презентацій;

д) Банер з назвою Ярмарку над центральним входом в будівлю.

  • Проведення Ярмарку

а) Здійснюється пряма розсилка запрошень більш ніж в 700 компаній, інформація про Ярмарок розміщується на сайті університету;

б) Для учасників Ярмарку надаються робочі місця, в тому числі з виставковим обладнанням, організовуються кава-брейки;

в) Інформація про учасників та Партнерів Ярмарку розміщується на стендах Кар'єра-центру протягом року до наступного Ярмарку Кар'єри;

г) На Ярмарок запрошуються всі студенти усіх ВНЗ міста, однак особлива увага приділяється студентам ОНПУ, в тому числі магістрам (навчання 5,5 років, випуск у січні, переддипломна практика вересень-жовтень, 9 тижнів) і фахівцям (навчання 5 років, випуск в червні, переддипломна практика лютий-березень, 8 тижнів), див. Список факультетів і спеціальностей ОНПУ.

Проведення Ярмарку Кар'єри випускників вузів має велику суспільну значимість з точки зору адаптації студентської молоді до умов ринку праці і поліпшення професійної підготовки молодих фахівців.

Запрошуємо Вас до участі в щорічному відкритому Ярмарку Кар'єри ОНПУ!