Кар'єра-центр - Одеський національний політехнічний університет

Стажування за програмою Фулбрайта

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Головна мета Програми - підвищення рівня взаєморозуміння між народом Сполученних Штатів Америки та народами інших країн. З 1992 року участь у Програмі беруть і українські викладачі та дослідники.

З листопада 2016 р по червень 2017 р серед учасників Програми імені Фулбрайта був директор Кар'єра-центру ОНПУ О.Л.Павлов. Його проект присвячений модернізації служб сприяння у працевлаштуванні студентів в університетах України.

Основні завдання проекту:

  • Аналіз сучасного стану служб сприяння у працевлаштуванні студентів в Україні.
  • Дослідження структури, діяльності і тенденцій розвитку студентських служб в університетах США, що займаються плануванням кар'єри і працевлаштуванням студентів.
  • Розробка практичних рекомендацій щодо модернізації вітчизняних студентських служб сприяння у працевлаштуванні з урахуванням особливостей вищої школи України.

Базовим закладом виконання проекту був університет Меріленда (США). Результати досліджень дадуть можливість домогтися нової якості роботи студентських служб сприяння у працевлаштуванні, що допоможе як адаптації студентів до умов ринку праці, так і поліпшенню рівня професійної підготовки молодих фахівців в Україні.

Детальніше про Програму імені Фулбрайта:
www.fulbright.org.ua/