Кар'єра-центр - Одеський національний політехнічний університет

Всеукраїнська олімпіада

Київська школа економіки за підтримки компанії Genesis запрошує студентів взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з кількісних методів в економіці

Як проходитиме олімпіада KSE BrainChamp?

Перший тур пройде онлайн на сайті olympiad.kse.org.ua 20 листопада о 17 годині.
Завдання будуть у формі тестів з варіантами відповідей, на вирішення буде 60 хвилин. Переможці першого туру будуть запрошені на фінальний тур, який відбудеться 4 грудня у Київській школі економіки. Переможці другого туру будуть оголошені того ж дня під час Дня відкритих дверей.

Хто може взяти участь?

До участі запрошуються студенти університетів та випускники 2017-18 рр. Змагання буде цікаве студентам економічних, фінансових, математичних та інженерних напрямків навчання. Студенти KSE не можуть брати участь в KSE BrainChamp.

Для того, щоб взяти участь у І онлайн-турі KSE BrainChamp, потрібно:
• Зареєструватися на сайті olympiad.kse.org.ua
• Заповнити всі персональні дані на сторінці Мій профіль. Заповнення обов’язкове!
20 листопада на сайті olympiad.kse.org.ua вирішити тестові завдання Олімпіади. Для вчасного старту розв’язання завдань, прохання зайти на сайт заздалегідь (10-15 хв. до початку KSE BrainChamp).

Результати І туру KSE BrainChamp будуть оприлюднені 21 листопада 2018 року. Усіх фіналістів І туру буде особисто повідомлено про подальші деталі участі у ІІ турі.

Дата проведення ІІ (фінального) туру KSE BrainChamp – 4 грудня 2018 року у Києві.
Заключне рішення щодо визначення переможців, зокрема і стосовно випадків, коли декілька учасників із однаковою кількістю балів претендуватимуть на призові місця, належатиме журі, яке складатиметься з професорів KSE.

Робоча мова KSE BrainChamp – українська.

На учасників чекають цінні призи та можливість здобуття найкращої економічної освіти в Україні.